Fransa Yolculuğu - Uçak Bileti - Havaalanında Karşılama
Yurtdışı Eğitim

Fransa Yolculuğu

Kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından dileyen öğrenciler için en uygun tarihli ve en ekonomik fiyatlı uçak biletini öğrenci adına ayırtan İdealist, bu hizmet karşılığında ekstra bir ücret talep etmez. Uçak biletinizi şirketimiz aracılığı ile almak, sizlere uçak biletinizin liste fiyatından başka ek bir mali yük getirmeyeceği gibi, onlarca alternatif arasından kişisel ihtiyaçlarınıza en uygun uçuşu seçmenizi kolaylaştıracaktır.

Fransa'ya vardıktan sonra konaklayacağınız yere kolayca gidebilmenizi sağlayacak tüm ulaşım seçenekleri hakkında detaylı bilgiler İdealist tarafından verilir. Havaalanında bir okul görevlisi tarafından karşılanmak ve konaklayacağınız yere kadar birlikte gitmek isterseniz, şirketimiz gideceğiniz okul ile temas kuracak ve karşılanmanızı sağlayacaktır. Karşılama servisi istemeyen öğrencilere havaalanından konaklayacakları yere nasıl ulaşacakları anlatılır.

fransa uçak bileti almadan önce bize danışın
uluslararası eğitim danışmanlığı derneği üyesi english UK Partner Quality English Partner IALC Partner British Council Partner ICEF Partner QEAC Partner ISO 9001 Kalite Sistem Sertifikası Sahibidir