İngiltere'de Eğitim
Yurtdışı Eğitim

İngiltere'de Eğitim

Yurtdışı eğitim konusunda akla ilk gelen ülke olan İngiltere, seçkin eğitim kurumları ve köklü eğitim sisteminin yanı sıra, zengin tarihi, geleneksel yaşam tarzı, farklı kültürüyle İngilizce öğrenmek isteyen binlerce yabancı öğrenciye ev sahipliği yapıyor. “Dünyanın Başkenti” unvanıyla tanınan Londra, yüzlerce yıllık akademik geleneğin beşiği Oxford ve Cambridge, büyüleyici doğal güzellikler ile denizin kucaklaştığı Bournemouth ve Brighton, İngiltere'de eğitim almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği şehirlerin başında geliyor.

İngiltere'de dil eğitimi sunan okullardan eğitim kalitesi, konaklama seçenekleri, sosyal imkanları, yönetim sistemleri belirli standartların üzerinde olanlar British Council tarafından onaylanıyor ve sözkonusu okullar periyodik olarak denetleniyor. Temsilciliğini yapmakta olduğumuz İngiltere dil okullarının tamamı British Council onaylıdır.

İngiltere Dil Okulları, bulundukları şehirler ve fiyatlarını görmek için tıklayınız... ingilterede eğitim
uluslararası eğitim danışmanlığı derneği üyesi english UK Partner Quality English Partner IALC Partner British Council Partner ICEF Partner QEAC Partner ISO 9001 Kalite Sistem Sertifikası Sahibidir