İdealist yurtdışı eğitim
İdealist Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 25. Yıl

İş hayatında yer alan profesyonellerin, uluslararası iş dünyasıyla kolayca iletişim kurmasını sağlamayı amaçlayan bu programların içeriğini; satış, pazarlama, finans ve iş yönetimi konularında İngilizce terimlerinin öğretilmesi, ticari yazışmalar, raporlaşma, telefon görüşmeleri, toplantı ve sunum teknikleri gibi konular oluşturur. İş İngilizcesi Programları; işletme, ekonomi, uluslararası ilişkiler, kamu yönetimi, iletişim bölümlerinde öğrenim görmekte olanlar için de uygundur.

Bu programlar sonrası, TOEIC (Test of English for International Communication) veya Cambridge BEC (Cambridge Business English Certificates) sınavlarına girilebilir. Sözkonusu sınavlar sonucunda başarılı olan katılımcıların alacağı sertifikalar, birçok uluslararası şirket tarafından tanınmakta, sertifika sahibinin uluslararası iş ve ticaret ortamında etkin şekilde İngilizce iletişim kurabilme becerisinin bir kanıtı olarak kabul edilmektedir. Bazı İş İngilizcesi programları Genel İngilizce kursları ile birlikte verilmekte, bu programlarda sabah Genel İngilizce, öğleden sonra ise İş İngilizcesi dersleri alınmaktadır.

Kanada'da İş İngilizcesi sunan okullarımız, program detayları ve fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Daha fazla...